fbpx

InfraRoad kivitöödTänu pikaaegsele kogemusele oleme teostanud erineva keerukusastmega projekte ning võtame uusi väljakutseid vastu igapäevaselt, teeme oma tööd professionaalselt ja kvaliteetselt.

Tänavakivide paigalduse ajamaht oleneb platsi suurusest ja kujust, objekti keerukusest, äärekivist ning mustrist. Tuginedes pikaajalisele kogemusele saame öelda, et äärekivi paigaldatakse ühe päevaga 60-120 meetrit, tänavakivi ühe päevaga 48-80 ruutmeetrit. Teostame kivitöid võimalikult kiiresti, ent eelistame parima tulemuse saavutamiseks vältida liigsest kiirustamisest tulenevaid ehitusvigu. Teostame kivitöid samuti koduhoovides, kus soovitame panna tänavakivi alla tekstiili, mis hoiab ära sängitusliiva vajumise killustikku ning vajumite ja umbrohu tekke.

Hinnapakkumise saab paari tööpäeva jooksul, kuid eelistame tulla objekti ise üle vaatama. Tööga saab alustada pärast vajalikke eeltöid. Konsultatsiooni pakume tasuta ja oma töödele pakume vähemalt 2-aastast garantiid. Tegutseme kogu Eestis ning oleme oma klientidega nii aja, mahu kui hinna suhtes ausad.

Võta meiega ühendust aadressil info@infraroad.ee ja teeme Sulle parima pakkumise!