fbpx

InfraRoad teede ja platside ehitusÜhesugust hinda ehituses on raske pakkuda, sest kõik oleneb kliendi soovist ning tööde suurusest ja keerukusest. Meie eeliseks on see, et teostame töid vastavalt kliendi eelarvele.

Anname tööle kahe-aastase garantii, võtame kogu tööprotsessi riski enda õlule ning koostame põhjalikud eeluuringud. Samuti suhtleme ametkondadega erinevate lubade väljastamiseks ning hoiame korras kogu dokumentatsiooni.
Meil on oma tehnika, mida teedeehituseks vajame. Tänu vajaliku tehnika olemasolule suudame erinevaid töid kiiresti alustada ning puuduvad rendikulud. Meie meeskonnal on pika-ajaline kogemus nii tehnika professionaalse käsitlemise kui ehitustööde läbiviimisel, mis annab suure eelise probleemide ennetamiseks ja kiireks lahendamiseks.

Tööde hind ja kiirus

Tööde kiirus oleneb objekti suurusest, ehitavate materjalide kihipaksusest ja eeltööst. Teeme ise eeltöö, vajaminevad uuringud ja kvaliteedikontrolli ning suhtleme ametkondadega. Viimase puhul pakume ka 2-aastast garantiid. Soovitame varuda natuke rohkem aega ning panustada kauakestvale ja kvaliteetsele lahendusele.
Infraroad OÜ-l on olemas ka Maanteeameti poolt väljastatud teehoiutööde tegevusluba nr. 12096.
Meie põhimõtted on ausus, kvaliteet, tähtaegadest kinnipidamine ja paindlik teenindus.

Võta meiega ühendust aadressil info@infraroad.ee ja teeme Sulle parima pakkumise!